Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

“Ідеї для суспільства” – спільна основа для тих, хто прагне змін на краще

22 / 09 / 2017

Був теплий недільний ранок, а фестиваль “Ідеї для суспільства”, відкрив свої ворота для гостей та мешканців Києва. Справжні велетенські ворота на базі платформи “Ізоляція”. Саме там все і відбувалось. Але, по-перше, був сніданок. Потім – знайомство і… почалось! Асель Ормонова – радниця з питань захисту прав Агентства ООН у справах біженців в Україні відкрила подію. У вступній промові вона привітала гостей та анонсувала плани Агентства щодо співпраці з громадами.

 

 

Офіційну частину фестивалю було розпочато, і ми нагадаємо, що його простір було поділено на декілька зон: основний лекторій, простір для спілкування та дитяча зона.

Першим спікером був Олександр Тодорчук засновник зоозахисної ініціативи UAnimals, партнер Gres Todorchuk PR.

Він розповів, як змусив суспільство почати говорити про проблему використання тварин у цирку та які інструменти допомагають в поширенні та актуалізації цієї теми.

Далі говорили про популяризацію внутрішнього туризму та привернення уваги до історичної та культурної спадщини нашої країни. Саме таку ціль поставила для себе співзасновниця туристичного проекту UA-Travels фотограф та веб-дизайнерка Тетяна Кабакова

 

Учасники фестивалю дізнались багато важливого та корисного про подорожі Україною.

Підримка завжди важлива, особливо, коли вона пов’язана із боротьбою за життя. Чому двері реанімації повинні бути відкритими для родичів пацієнта та як активістам можна налагодити співпрацю з представниками влади? Досвідом громадської ініціативи «Бути поруч» поділилась її співзасновниця Анна Карашівська

 

«Бути поруч» – це батьки, які об’єдналися в громадську організацію, щоб нарешті зробити дитячі реанімації в Україні відкритими для відвідування і дружніми до дітей.

Життя не буде без кисню, а кисню без рослин. Як перетворити звалище на сквер, як цей сквер може стати майданчиком, де люди об’єднуються, шукають спільні рішення і працюють разом? Чи пов’язане це з формуванням громадянського суспільства в Україні? Відповідь – так.

 

Саме про це і розповідала Катя Палюра – координаторка проекту ГО «Місто Сад», громадська активістка та ландшафтна дизайнерка

Як розбудити депресивне шахтарське місто Золоте? Відповідь на таке питання знає Найля Ібрагімова, координатор фесту в Золотому, волонтер АКЦентру та ГО«Восток-СОС». Вона поділилася досвідом оживлення занедбаного химерного парку в прифронтовому містечку і розповіла, як процес відродження парку надихнув місцевих активістів на системну роботу з дітьми.

 

Чи інвестувати в благодійність? Звісно так, але як спонукати до цього людей? Анна Грищенко, засновниця та координаторка благодійного магазину «Ласка», ділилася досвідом збору коштів і відкривала таємницю партнерської підтримки проекту. Магазин «Ласка» – один з найуспішніших прикладів «доброго» бізнесу в Україні.

 

Поки дорослі слухали спікерів і обмінювалися досвідом, маленькі гості заходу брали участь у різних майстер-класах.  Діти навчилися виготовляти фотобутафорію, штучні квіти, дізналися про робототехніку, чистопис та 3D моделювання.

Після насичених лекторіїв учасники фестивалю змогли поділитися власними ідеями завдяки формату «відкритого мікрофону».

Окремо б хотілося подякувати викладачам майстер-класів: 

Ірині Поповій з ГО «Дитинець», м. Київ. Вона навчала дітей та дорослих створювати чудові паперові маски та інші аксесуари для фотографування. Окуляри та капелюшки, маски та смайлики чи й навіть вуса! 

Карині Манько за те що привезла зі Сміли з собою матеріал та натхнення для створення штучних квітів. Це було просто та захопливо! 

Ольга Верменич, з нею було просто і швидко опанувати нелегке мистецтво каліграфічного письма.

Алісі Беницькій за справжнє технічно-ігрове свято для маленьких відвідувачів її майстер-класу.

Владиславу Кушнірову, викладачу занять з 3D-малювання. 3D ручка – справжній інструмент майбутнього. Діти малювати не на папері, а в повітрі! Достатньо було лише створити малюнок в своїй уяві і намалювати його.

Дякуємо усім за море позитивних вражень та безцінне спілкування!

 

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини