Ви знаходитесь:

Наші партнери

 

АГЕНТСТВО ООН У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ (УВКБ ООН)


Утворене в 1950 році Генеральною Асамблеєю ООН. В Україні УВКБ ООН веде діяльність з 1994 року.

Напрямки діяльності: лобіювання розвитку ефективної системи захисту біженців, внутрішньо переміщених осіб, осіб без громадянства та законодавства відповідно до міжнародних стандартів; забезпечення захисту всіх осіб, якими опікується УВКБ ООН, зокрема забезпечення для біженців повного та безперешкодного доступу до території та процедури надання притулку і правового захисту від примусового повернення; досягнення довготривалих рішень для біженців,

включаючи збільшення можливостей переселення у треті країни, покращення умов місцевої інтеграції та допомогу в добровільному поверненні біженців; захист права отримання притулку у контексті змішаних міграційних рухів; боротьба з безгромадянством, спричиненим, між

іншим, і розпадом Радянського Союзу; надання правової, матеріальної та соціальної допомоги біженцям, шукачам притулку, внутрішньо переміщеним особам, особам без громадянства; навчання представників державних органів та неурядових організацій; інформаційні заходи, спрямовані на посилення захисту біженців та боротьбу проти расизму та ксенофобії.

Електронна адреса: [email protected]

Веб-сайт: www.unhcr.org.ua

 

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ


Утворене 9 грудня 2010 року як один з органів  у системі центральних органів виконавчої влади.

Напрямки діяльності: зайнятість населення та трудова міграція, трудові відносини, соціальний захист, соціальне обслуговування населення; питання сім'ї та дітей, оздоровлення та відпочинок дітей, а також захист прав депортованих за національною ознакою осіб, які повернулися в Україну; забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, попередження насильства в сім'ї та протидія торгівлі людьми; усиновлення та захист прав дітей; гуманітарна допомога.

Електронна адреса: [email protected]

Веб-сайт: www.mlsp.gov.ua

 

ДЕРЖАВНЕ ПІДРИЄМСТВО "КРИМСЬКИЙ ДІМ"


Утворене за Розпорядженням Кабінету міністрів України від 16 травня 2014 року.  Підприємство входить до сфери управління Міністерства культури України.

Напрямки діяльності: забезпечення захисту прав і свобод громадян України, у тому числі корінних народів та національних меншин, на тимчасово окупованій території України, сприяння у задоволенні їх політичних, інформаційних, освітніх, наукових, національно-культурних та духовних потреб.

Електронна скринька: [email protected]

Сторінка в Facebook

 

РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ДОПОМОГИ ВИМУШЕНИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ


Утворений у 2015 році й об’єднує Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, ГІ «КримSOS», проект «Без кордонів», ГО  «Центр Соціальна Дія», ініціативу «Дім друзів», ГО «Центр громадянської просвіти «Альменда», ГО «Центр зайнятості Вільних людей”, ВБФ «Право на захист», БФ «Рокада», ГО «Кримська діаспора», ГО «Центр громадянських свобод», Програма Розвитку ООН (ПРООН).

Напрямки діяльності: поєднання зусиль громадських ініціатив та органів державної влади у вирішенні проблем вимушених переселенців; співпраця з міжнародними організаціями; задоволення гуманітарних та правових потреб вимушених переселенців; підготовка пропозицій до нормативно-правової бази та рекомендацій щодо розробки та втілення довготермінових стратегій допомоги вимушеним переселенцям та їхньої інтеграції; забезпечення прав і свобод вимушених переселенців та громадян України, котрі знаходяться на окупованих територіях, здійснення аналітичної діяльності.

Електронна скринька: [email protected]                        

Веб-сайт: www.pereselennya.org

 

БУДИНОК ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ 


Утворений у серпні 2015 року й об’єднує KримSOS, Восток SOS, Новий Донбасс та Центр зайнятості Вільних Людей для допомоги внутрішньо переміщеним особам у форматі «єдиного вікна».

Напрямки діяльності: юридичні та психологічні консультації, гуманітарна допомога та професійні поради з питань пошуку роботи і працевлаштування.

Сторінка в Facebook

 

 

Наші донори

Агентство ООН у справах біженців, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), фонд «Солідарність», Фонд «Освіта для демократії», Національний фонд на підтримку демократії (NED), міжнародна організація «Інтерньюс».