Що дозволено провозити через лінію розмежування в ручній поклажі?

Грудень 20, 2016 17:57 0 2062
Служба безпеки України змінила правила перевезення поклажі через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей.

Тепер, одна особа може провозити через контрольні пункти пропуску товари сумарною вагою до 75 кг. Йде мова про речі в ручній поклажі та/або супроводжуваному багажі. Норма стосується товарів для власних потреб (не для продажу) та харчових продуктів для власного споживання.

Як повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, ці зміни прописані в підпунктах 2 і 3 пункту 13 розділу ХІІІ Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів (товарів) через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей.

Загальна інформація про порядок перетину лінії зіткнення розміщено на сайті Служби безпеки України.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів