Вчитися правильному веденню соціального підприємства - квиток у майбутнє для громади

Грудень 09, 2017 19:00 1 780
Чи знаєте ви, що бізнес це не лише заробляння грошей, а ще й можливість інвестувати у майбутнє? Не лише своїх близьких людей, але й громади та міста в цілому.

 

17 листопада в Полтавському регіональному офісі ГО «КримСОС» проведено семінар для переселенців на тему: Соціальне підприємництво: розширення можливостей для внутрішньо переміщених осіб”.

Учасниками заходу стали внутрішньо переміщені особи та підприємці, що працюють в галузях енергетики, сироваріння, надання страхових послуг та громадські активісти, які працюють над реалізацією суспільно-значущих проектів для ВПО.

 

Тренери семінару  - експерти Української соціальної академії Петро Дарморіс та Михайло Мельник мали на меті пояснити сутність поняття «соціальне підприємництво», його відмінність від традиційного бізнесу, ознайомити з кращими практиками соціального підприємництва в Україні, особливостями написання бізнес-планів та пошуку джерел фінансування для їх реалізації.

Учасників семінару об`єднувало бажання створити підприємства, які мають на меті не тільки отримання прибутку, а й надання послуг та допомоги соціально вразливим категоріям населення.

Громадська активістка Валентина Чугуєвець, одна з участь семінару, поділилася своїми враженнями від заходу: “Дякую за роз'яснення сутності бізнес моделі, візії, місії та ціннісної пропозиції. Дуже корисно було познайомитися з ВПО, які вже розпочали свій бізнес та цікавляться соціальним підприємництвом.”

На думку організаторів, соціальні підприємці – це творці соціальних інновацій та каталізатори позитивних змін суспільства. Тому розвиток соціального підприємництва в Україні буде допомагати змінювати світ навколо нас на краще.

Навчання організоване ГО «КримSOS» за фінансової підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
1 коментар
Соня Клифт
09.12.2017, 20:50
Тут багато цікавого відео про домашні сонячні станції. youtube.com/channel/UC-mb4kOejKHL431o2UCVrkw/videos
Відповісти