Шукаємо тренера (-ів) з соціального підприємництва 

Квітень 16, 2018 18:40 0 474
Для проведення одноденного тренінгу для активістів розшукується тренер, який знається на соціальному підприємництві в Україні. 
Організатори: ГО КРИМСОС, УВКБ ООН
Місто: Івано-Франківськ
Дата: 12 травня (субота), з 9:30 до 18:00 
 
Опис програми
Даний тренінг є частиною навчального курсу для активістів, які займаються допомогою ВПО. Навчання проводиться на різноманітні теми, які допомагатимуть активістам у їх волонтерській діяльності.
 
Цільова аудиторія – активісти з різних регіонів України, які втілюють суспільно корисні локальні та міжрегіональні проекти. Діяльність таких ініціатив є дуже різною - від безкоштовних курсів англійської мови - до надання юридичної допомоги, адвокації питань житла, створення робоклубів для дітей, соціальних гардеробів, курсів кримськотатарської мови тощо.  
 
Основна мета тренінгу по соціальному підприємництву - щоб активісти зрозуміли його реалії в Україні, законодавчі аспекти, яку діяльність можна здійснювати в рамках таких підприємств, досвід інших цікавих соціальних підприємств у світі, установи, які підтримують таких підприємців. Так як всі активісти працюють з ВПО, їм буде цікаво дізнатися чи існують якісь програми у світі саме для надання допомоги цій категорії населення. Все решта - на розгляд тренерів.  
 
Завдання для тренерів:
1.Тренери (або тренер), які зможуть провести тренінг в Івано-Франківську з 9:30 до 18.00
2.Вивчити питання, які перед тренінгом задаватимуть учасники (буде онлайн-опитування учасників з приводу їх очікувань)
3.Підготувати матеріали для тренінгу
 
Тренер повинен відповідати наступним критеріям:
  • Відмінно знати специфіку соціального підприємництва в Україні, мати практичний досвід роботи у цій сфері соціального підприємництва
  • Мати відмінні навички спілкування та презентації
  • Мати практичний досвід у проведенні аналогічних тренінгів
  • Вільно володіти українською або російською мовою
  • Мати мотивацію долучитися до посилення спільнот ВПО, які роблять суспільно корисні проекти
 
Оплата
Реалізація тренінгів буде оплачена. Оплата здійснюватиметься по безготівковому розрахунку на ФОП (тільки якщо є відповідні кведи та ФОП 3-ї групи) тренера або організації, до якої він/вона належить, або по договору ЦПХ. Проживання та харчування на час проведення тренінгу надається за тими ж умовами, що й учасникам навчання та організаторам.
 
Для подачі своєї кандидатури, заповніть, будь ласкацю форму. Заявки приймаються до 22 квітня, 23:59.
 
За додатковою інформацією або в разі виникнення технічних проблем з заповненням форми, звертайтесь на пошту [email protected]
Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів