«Як органи місцевого самоврядування та держава можуть відповісти на правові потреби громади?» - круглий стіл

Жовтень 30, 2017 14:13 0 843
27 жовтня, в Академії адвокатури України відбувся круглий стіл на тему  «Як органи місцевого самоврядування та держава можуть відповісти на правові потреби громади?».

Зустріч була проведена за ініціативи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві.

У заході взяли участь представники регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, представники Київської міської ради, та партнерів системи БПД: ГО «КРИМСОС», ГО «Ла Страда-Україна», ГО «Юрконсоль».

Співробітниця ГО «КРИМСОС», Левченко Марія, адвокат, озвучила основні напрацювання щодо співпраці з системою БПД за 2017 рік. Було озвучено плани на проведення навчальних тренінгів для юристів та адвокатів системи БПД з боку ГО «КРИМСОС» щодо захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

 

Основною метою проведення круглого столу було виявлення шляхів вдосконалення надання безоплатної правової допомоги в м. Києві та по Україні, розширення доступу до безоплатної правової допомоги в місцевих програмах надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів