Освітні та культурні заходи

Квітень 20, 2017 11:55 0 8000
Ми зробили для вас підбірку цікавих можливостей для розвитку та відпочинку на період з 26 травня. Афіша регулярно оновлюється по п'ятницях.
По темі

Культурні події

Святкування Дня Києва

КОЛИ: 26-28 травня 

ДЕ: Київ

У ці дня відбудуться 30 різних заходів на загальноміському рівні і ще близько 150 заходів - в районах міста, дивіться програму тут

«100 фільмів за 100 хвилин»

КОЛИ: 26-28 травня, 20:00

ДЕ: Київ, вулиця Шота Руставелі, 19, кінотеатр "Кінопанорама"

«100 фільмів за 100 хвилин» запрошує своїх найвірніших глядачів відсвяткувати День народження фестивалю. За п’ять років проект розширив не лише свідомість глядачів, але й бібліотеку крутого однохвилинного кіно, і зараз саме час ними поділитися.

Вартість квитків: 60-80 грн.

 

Історичний фестиваль «Цивілізація»

КОЛИ: 27 травня, 10:00 - 19:00

ДЕ: Київ, вул. Володимирська, 2, Національний музей історії України

У святі беруть участь клуби військово-історичної реконструкції з різних міст України, а також європейські реконструктори. Гості фестивалю побачать, як була влаштована армія різних країн в різні історичні періоди – від античності до XX століття, як проходила стройова підготовка, як був організований побут воїнів та ін.

 

25-й благодійний «Пробіг під каштанами»

КОЛИ: 28 травня, 10:00

ДЕ: Київ, Михайлівська площа

Для участі необхідна попередня реєстрація на сайті заходу. Реєстраційний збір - 150 грн. Усі виручені кошти будуть спрямовані на придбання обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

 

Показ документального фільму Референдум і опір у Західній Сахарі

КОЛИ: 30 травня, 19:00 - 21:00

ДЕ: Київ, вул. Набережно-Лугова, 8, IZOLYATSIA    

Після показу запланована зустріч із авторкою та творчою групою.

 

Гранти 

Гранти до 25 000 грн для  розвитку місцевих громад

КОЛИ: протягом 2017 року

ДЕ: Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Херсонська, Київська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Чернігівська, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Черкаська області.

Грантова програма покликана допомогти волонтерським ініціативам переселенців в самостійному вирішенні їх проблем, захисту їх прав і свобод.

Для участі у грантовій програмі необхідно заповнити заявку та надіслати її на e-mail: community@krymsos.com. Заявки приймаються щомісяця з 1 до 15 числа до 15 грудня 2017 року.

Для довідок пишіть на e-mail:community@krymsos.com або телефонуйте: (095) 031-53-97, (063) 073-16-19, (096) 684-88-47 (понеділок – п'ятниця 10:00 до 19:00).

 

Мікрогрантів для організації національних обмінів

КОЛИ: заявки приймаються до 1 травня 2018 року

ДЕ: Україна

Ви можете організувати обміни між представниками різних регіонів країни і спільно обговорити стратегію розвитку, обмінятися досвідом,  переживаннями, поглядами та ін. Максимальна сума одного гранту для громадської організації 8323 грн. Максимальний обсяг гранту для фізичної особи становить 6964 грн. Протягом двох років проект передбачає фінансову підтримку 500 обмінів. Детальніше про умови та критерії - в описі програми.

 

Освітні та професійні можливості     

Англомовний методологічний вебінар з викладання англійської мови

КОЛИ: 31 травня, 15:00-16:00
ДЕ: Київ, вул. Сковороди 2, Києво-Могилянська академія, корп. 3, кімн. 121 Ресурсний центр для викладачів англійської мови

Організатори запрошують вчителів англійської мови, майбутніх вчителів, студентів та всіх охочих відвідати безкоштовний вебінар з методики викладання англійської мови від Офісу освітніх програм Держдепартаменту США.

Для участі зареєструйтесь, будь ласка, за телефонами: (044) 425-77-75, 067-2307619, або e-mail: etrc_kyiv@yahoo.com.

 

Школа-тренінг для активної молоді

КОЛИ: дедлайн подачі заявок на семінари в Харкові - 4 червня, на семінари у Запоріжжі та Дніпрі - 20 серпня  

ДЕ: східні регіони України

Метою семінарів є підвищення кваліфікації громадсько або політично активної молоді у східних регіонах України. Семінари мають допомогти молодим людям самостійно та ефективно організовувати свою роботу, щоб мати змогу брати участь у політичному та громадському процесі прийняття рішень та представляти інтереси молодого покоління. Учасники мають поширювати отримані знання після участі в семінарі та створити мережу контактів один з одним.

 

Набір на навчальний курс «Школа адвокасі та лобіювання»

КОЛИ: заявки приймають до 15 червня

ДЕ: Київ  

Слухачі школи матимуть можливість не лише прослухати лекції, але й взяти участь у практичному закріпленні, набутих в процесі навчання знань. Всі заняття відбуваються в Києві.

Відбір слухачів за конкурсом та після співбесіди. Резюме кандидатів приймають за адресою politsystems@gmail.com до 15 червня. 

 

Проект підтримки працевлаштування/самозайнятості ВПО та місцевих мешканців

КОЛИ: 2017 рік 
ДЕ: звертатися до громадської організації зі списку

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проект підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.

    

Безкоштовний онлайн-курс «Візуалізація даних»

КОЛИ: постійно діючий  
ДЕ: платформа Prometheus

Основні теми курсу: візуалізація та її типи, стандартні елементи візуалізації даних, візуальний аналіз даних, робота з кольором, картами тощо.

 

Проект допомоги в пошуку роботи та перекваліфікації

КОЛИ: Проект «Центр професійного розвитку» (червень 2016 року – липень 2017 р.)  
ДЕ: Київ

У жовтні 2016 року у Києві відкрито Центр професійного розвитку, де внутрішньо переміщені особи із зони АТО; люди з інвалідністю; вразливі члени єврейської громади; ветерани АТО можуть отримати допомогу у перекваліфікації та працевлаштуванні. Для цього партнери проекту розробили спеціальні програми та зібрали команду, яка складається з кваліфікованих рекрутерів, коучів, психологів, професійних кар’єрних консультантів. Щоб отримати допомогу, потрібно подзвонити на номер  (066) 500-10-22 та записатися на зустріч  з консультантами. Центр працює з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

  

Молодіжні соціальні проекти Lviv Young Project

КОЛИ: 6 місяців  
ДЕ: Львів

Lviv Young Project – це можливість набути перший професійний досвід для студента, самостійно вибравши тему. Команди формуються через онлайн анкету з різних ВНЗ та різних молодіжних середовищ. Учасник вибирає тему, спільно з командою та з відповідальною особою від ЛМР розробляє та затверджує план впровадження, проходить навчання та наприкінці презентує результати перед іншими учасниками та експертами міста з різних питань.

 

Клуб ораторської майстерності «КОМА»

КОЛИ: постійно діючий клуб  
ДЕ: Київ, пл. Спортивна 1А, ТРЦ "Гуллівер", 4 поверх, книгарня "БУКВА"

Клуб ораторської майстерності (КОМА) – перший україномовний клуб у мережі Тостмастерс, заснований у 2012 році. У нас панує доброзичлива атмосфера, у якій кожен може проявити свій талант промовця та організатора. Засідання проходять у колі з 20-30 людей, де кожен із членів клубу ретельно готується до своєї ролі: промовець, голова засідання, знавець мови, майстер експромт-сесії тощо. Кожен обирає собі зручний темп для навчання, керуючись порадами з підручників та зворотнім зв'язком досвідчених ораторів.

   

Вивчення іноземних мов

Курси польської мови

КОЛИ: постійно  
ДЕ: online

Платформа www.polskijazyk.pl — це комплексний і безкоштовний інструмент для вивчення польської мови, який створений для студентів з України.

 

Розмовний клуб німецької мови

КОЛИ: кожний вівторок о 19:00  
ДЕ: Київ, Простір Циферблат, вул. Володимирська 49-А

Кількість місць обмежена. Реєстрація тут. Вхід за умовами простору: перша година - 42грн., Кожна наступна - 30грн. Телефон для загальних питань і бронювання місць: +38 063 745 44 34.

 

Розмовний клуб англійської мови в Ukrainian Education Center

Індивідуальні заняття для практики розмовної англійської з носієм мови. Охочим потрібно заповнити форму за посиланням.

 

Обміни 

Програма національних обмінів «Містки громадської активності»

КОЛИ: прийом заявок до 1 травня 2018 р. або до вичерпання грантового фонду Програми

ДЕ: Україна

Програма національних обмінів фінансує візити, що розвивають співпрацю між активними громадянами по всій країні. З початку дії Програми учасники реалізували більше 80-ти проектів-візитів та продовжують свою співпрацю з іншими учасниками. Особливістю Програми також є те, що отримати міні-грант можуть як громадські організації, так і фізичні особи. Участь в проекті можуть взяти громадські активісти, журналісти, соціальні підприємці, культурні діячі та інші активні громадяни. 

 

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів