Освітні та культурні заходи

Липень 18, 2017 11:55 0 9193
Ми зробили для вас підбірку цікавих можливостей для розвитку та відпочинку на період з 18 серпня. Афіша регулярно оновлюється по п'ятницях.
По темі

Культурні події

Фотовиставка з нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги.

КОЛИ: відкриття 19 серпня об 11.00, триватиме до 23 серпня 

ДЕ: Маріїнський парк

У Маріїнському парку (оглядовий майданчик) відкриється фотовиставка з нагоди Всесвітнього дня гуманітарної допомоги. Виставку підготовлена організаціями, що надають допомогу людям, які страждають від конфлікту на сході України.

Виставка "Михайло Туровський. Пластична симфонія"

КОЛИ: з 11 до 31 серпня включно з 11:00 до 19:00. Неділя – вихідний.

ДЕ: Київ, Арт-простір «Золотое Сечение»
вул. Л. Первомайського, 4

На виставці буде представлено близько 35 творів автора. Основу експозиції складуть графічні роботи 1990-2000-х років.

Вхід вільний.

 

Виставка Данила Шуміхіна «Новий час»

КОЛИ: 22 серпня — 13 Вересня. Початок о 19:00

ДЕ: вул. Набережно-Хрещатицька, 10а.

В рамках PortArtStudio відкриється проект скульптора Данила Шуміхіна «Новий час». Автор представить фотографії та об'єкти, які були створені під час роботи митця у резиденції #PortArtStudio, ініційованої Платформою для сучасного мистецтва та ГК «Нові продукти».

Вхід вільний.

 

Виставка Івана Марчука «Музика на полотні»

КОЛИ: 18.08 – 08.09.2017

ДЕ: вул. Антоновича (Горького), 102-104

 

Експозиція виставки поєднає роботи майстра різних періодів його життя – вперше за довгий час широкому колу глядачів буде доступна графічна серія «Нові експресії», створена художником ще в Нью-Йорку, живописний цикл «Погляд у безмежність», свіжі абстрактні полотна, й звичайно, неймовірні пейзажі універсального генія сучасності, кожна картина якого – глибокі філософські роздуми на вічні теми людського буття.

Вхід вільний.

 

Виставка «Крістофер Макос: Час Енді Уорхола»

КОЛИ: до 28 вересня, початок о 12:00

ДЕ: Київ, вул. Набережно-Лугова, 8, Izone

Вперше в Україні представлять роботи всесвітньо відомого американського фотографа, близького друга Енді Уорхола Крістофера Макос. Виставка складається з двох частин. У першій — 20 оригінальних фотографій богемного Нью-Йорка 1970-1980-х років, створених під час розквіту поп-арту і панку. У другій — 8 робіт з фотосерії Altered Images, що зображують Енді Уорхола в образі його жіночого альтер его. 

 

Гранти  

Конкурс на отримання міні-грантів для відкриття власної справи від НАІУ

КОЛИ: з 1 серпня по 30 вересня  2017 року

ДЕ: Донецька, Дніпропетровська, Харківська, Львівська, Вінницька, Київська області  та місто Київ

Конкурс направлений на підтримку зайнятості та працевлаштування, розширення економічних можливостей осіб з інвалідністю, зокрема  внутрішньо переміщених осіб,  які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України та членів їх сімей  шляхом відкриття власного бізнесу (ФОП) та підтримки діючих суб’єктів підприємницької діяльності. Загальний бюджет конкурсу: 35000  $ США.

Детальніше про умови конкурсу тут.

 

Індивідуальні гранти на перепідготовку

КОЛИ: до 15 вересня

ДЕ: Маріуполь і Донецька область

Міжнародний фонд «Карітас України» пропонує внутрішньо переміщеним особам прийняти участь у програмі «Професія для нового життя. Індивідуальні гранти на перепідготовку».  Розмір гранту: до 7 000 гривень, визначається індивідуально.

 

Грантова програма від посольства Австралії в Україні

КОЛИ: до 18 вересня 2017 р.

ДЕ: Україна

Посольство Австралії запрошує подавати заявки на фінансування для підтримки діяльності в галузі розвитку на місцевому рівні в Україні.

 

Бізнес гранти від БФ Карітас України

КОЛИ: до 17/20 серпня 2017 р.

ДЕ: Маріуполь, Волноваський, Мар’їнський, Ясинуватський райони (території, підконтрольні Україні) та м. Одеса і Одеська область.

Програма передбачає надання грантів на відкриття та відновлення своєї справи внутрішньо переміщеним особам та місцевим мешканцям. Суми грантів: 15000, 20000, 25000 гривень.  

 

Грант від Посольства США

КОЛИ: постійно

ДЕ: Україна

Українські неприбуткові та неурядові організації можуть взяти участь у конкурсі проектів Фонду сприяння демократії. Фонд підтримує проекти, які сприяють демократичним перетворенням та побудові громадянського суспільства в Україні. Вибір проектів базується на спроможності організацій вказувати на конкретні досягнення та їхній вплив на певну сферу чи громаду. Заявки на загальний конкурс приймаються постійно. Подробиці тут.

 

Гранти до 25 000 грн для  розвитку місцевих громад

КОЛИ: протягом 2017 року

ДЕ: Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Херсонська, Київська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Чернігівська, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Черкаська області.

Грантова програма покликана допомогти волонтерським ініціативам переселенців в самостійному вирішенні їх проблем, захисту їх прав і свобод.

Для участі у грантовій програмі необхідно заповнити заявку та надіслати її на e-mail: community@krymsos.com. Заявки приймаються щомісяця з 1 до 15 числа до 15 грудня 2017 року.

Для довідок пишіть на e-mail:community@krymsos.com або телефонуйте: (095) 031-53-97, (063) 073-16-19, (096) 684-88-47 (понеділок – п'ятниця 10:00 до 19:00).

 

Мікрогранти для організації національних обмінів

КОЛИ: заявки приймаються до 1 травня 2018 року

ДЕ: Україна

Ви можете організувати обміни між представниками різних регіонів країни і спільно обговорити стратегію розвитку, обмінятися досвідом,  переживаннями, поглядами та ін. Максимальна сума одного гранту для громадської організації 8323 грн. Максимальний обсяг гранту для фізичної особи становить 6964 грн. Протягом двох років проект передбачає фінансову підтримку 500 обмінів. Детальніше про умови та критерії - в описі програми.

 

Конкурс заявок в рамках програми «Відкриті двері» для підтримки короткострокових ініціатив організацій громадянського суспільства

КОЛИ: до 31 грудня 2017 року

ДЕ: Україна

Розмір гранту: до $20,000. Орієнтовна тривалість гранту: 1-9 місяців. Умови конкурсу дивіться тут.

 

Освітні та професійні можливості

 

 

Школа громадських ініціатив України

КОЛИ: дедлайн подачі заявок – 31 серпня, проведення: 13 – 17 вересня

ДЕ: Вінниця

Громадська спілка «Громадські ініціативи України» запрошує лідерів неурядових організацій, активістів, лідерів неформальних ініціатив до участі в п`ятиденному навчанні. Заявки подаються онлайн шляхом заповнення анкети

 

ФРІ-Табір для молоді

КОЛИ ТА ДЕ: червень-серпень, точні дати та місце проведення дивіться в анкеті.

ФРІ-табори – це кілька днів на свіжому повітрі в оточенні найактивнішої молоді країни. В програмі тренінги, ділові ігри та інші активності. Організаційний внесок  300 грн за 5 днів табору (харчування).

  

Школа-тренінг для активної молоді

КОЛИ: дедлайн подачі заявок на семінари  у Запоріжжі та Дніпрі - 20 серпня  

ДЕ: східні регіони України

Метою семінарів є підвищення кваліфікації громадсько або політично активної молоді у східних регіонах України. Семінари мають допомогти молодим людям самостійно та ефективно організовувати свою роботу, щоб мати змогу брати участь у політичному та громадському процесі прийняття рішень та представляти інтереси молодого покоління. Учасники мають поширювати отримані знання після участі в семінарі та створити мережу контактів один з одним.

 

Бізнес-захід Cхід Експо 2017 у Києві

КОЛИ: 12-13 вересня, 10:00-18:00

ДЕ: Київ, Велика Житомирська вулиця, 33

Схід-Експо 2017 – це комплекс заходів для власників бізнесу з усіх регіонів України, представників бізнес-інфраструктури, міжнародних організацій, посольств іноземних держав, органів влади, а також усіх киян та гостей міста.  

 

Проект підтримки працевлаштування/самозайнятості ВПО та місцевих мешканців

КОЛИ: 2017 рік 
ДЕ: звертатися до громадської організації зі списку

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проект підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.

    

Безкоштовний онлайн-курс «Візуалізація даних»

КОЛИ: постійно діючий  
ДЕ: платформа Prometheus

Основні теми курсу: візуалізація та її типи, стандартні елементи візуалізації даних, візуальний аналіз даних, робота з кольором, картами тощо.

 

Проект допомоги в пошуку роботи та перекваліфікації

КОЛИ: Проект «Центр професійного розвитку» (червень 2016 року – липень 2017 р.)  
ДЕ: Київ

У жовтні 2016 року у Києві відкрито Центр професійного розвитку, де внутрішньо переміщені особи із зони АТО; люди з інвалідністю; вразливі члени єврейської громади; ветерани АТО можуть отримати допомогу у перекваліфікації та працевлаштуванні. Для цього партнери проекту розробили спеціальні програми та зібрали команду, яка складається з кваліфікованих рекрутерів, коучів, психологів, професійних кар’єрних консультантів. Щоб отримати допомогу, потрібно подзвонити на номер  (066) 500-10-22 та записатися на зустріч  з консультантами. Центр працює з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

  

Молодіжні соціальні проекти Lviv Young Project

КОЛИ: 6 місяців  
ДЕ: Львів

Lviv Young Project – це можливість набути перший професійний досвід для студента, самостійно вибравши тему. Команди формуються через онлайн анкету з різних ВНЗ та різних молодіжних середовищ. Учасник вибирає тему, спільно з командою та з відповідальною особою від ЛМР розробляє та затверджує план впровадження, проходить навчання та наприкінці презентує результати перед іншими учасниками та експертами міста з різних питань.

 

Клуб ораторської майстерності «КОМА»

КОЛИ: постійно діючий клуб  
ДЕ: Київ, пл. Спортивна 1А, ТРЦ "Гуллівер", 4 поверх, книгарня "БУКВА"

Клуб ораторської майстерності (КОМА) – перший україномовний клуб у мережі Тостмастерс, заснований у 2012 році. У нас панує доброзичлива атмосфера, у якій кожен може проявити свій талант промовця та організатора. Засідання проходять у колі з 20-30 людей, де кожен із членів клубу ретельно готується до своєї ролі: промовець, голова засідання, знавець мови, майстер експромт-сесії тощо. Кожен обирає собі зручний темп для навчання, керуючись порадами з підручників та зворотнім зв'язком досвідчених ораторів.

   

Вивчення іноземних мов

Курси польської мови

КОЛИ: постійно  
ДЕ: online

Платформа www.polskijazyk.pl — це комплексний і безкоштовний інструмент для вивчення польської мови, який створений для студентів з України.

 

Розмовний клуб німецької мови

КОЛИ: кожний вівторок о 19:00  
ДЕ: Київ, Простір Циферблат, вул. Володимирська 49-А

Кількість місць обмежена. Реєстрація тут. Вхід за умовами простору: перша година - 42грн., Кожна наступна - 30грн. Телефон для загальних питань і бронювання місць: +38 063 745 44 34.

 

Розмовний клуб англійської мови в Ukrainian Education Center

Індивідуальні заняття для практики розмовної англійської з носієм мови. Охочим потрібно заповнити форму за посиланням.

 

Обміни

Програма національних обмінів «Мости громадської активності»

КОЛИ: проект діє на постійній основі

ДЕ: Україна

Програма національних обмінів фінансує візити, розвиваючі співпрацю між активними громадянами по всій країні. З початку дії Програми учасники реалізували понад 80-ти проектів-візитів і продовжують свою співпрацю з іншими учасниками. Особливістю Програми є і те, що отримати міні-грант можуть як громадські організації, так і фізичні особи. Участь в проекті можуть взяти громадські активісти, журналісти, соціальні підприємці, культурні діячі та інші активні громадяни.

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів