Освітні та культурні заходи

Травень 31, 2017 11:55 0 8481
Ми зробили для вас підбірку цікавих можливостей для розвитку та відпочинку на період з 23 червня. Афіша регулярно оновлюється по п'ятницях.
По темі

 

Культурні події

Фестиваль Youthday

КОЛИ: 24 червня, початок о 10:00
ДЕ: Київ, Маріїнський парк

Вперше День молоді в Києві організовує молодь. На один день Маріїнський парк перетвориться на платформу для спілкування та єднання молоді. Буде гучний концерт, виступи відомих поетів і лекторів, ігрові та спортивні зони, експозиції сучасних художників, майстер-класи та тренінги, фудкорт, величезна алея молодіжних і громадських організацій, кінопоказ на пуфах і багато іншого.

 

Фестиваль сонячного майбутнього ReAction

КОЛИ: 24 червня, початок о 10:00
ДЕ: Київ, проспект Академіка Глушкова, 1, ВДНГ, «Сад бажань»

ReAction — це перший в Україні фестиваль, що буде живитися від сонця. Проблеми розвитку відновлюваної енергетики обговорюватимуть фахівці з нашої та закордонних країн. Також на фестивалі можна буде випробувати різні сонячні аксесуари, підзарядитися від альтернативних джерел і перевірити свою кмітливість в спеціальних тестах. Для малюків буде працювати дитяча зона з екологічними іграшками.

 

Фестиваль «Відкрита ніч. Дубль 20»

КОЛИ: 24-25 червня, 17:00
ДЕ: Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2, галерея «Арт-причал»

У Києві основним майданчиком фестивалю стане «Арт-причал». Паралельні покази та трансляції пройдуть більш ніж на 65 майданчиках України та світу, в тому числі в зоні АТО. Вхід вільний.

 

Гранти 

Гранти до 25 000 грн для  розвитку місцевих громад

КОЛИ: протягом 2017 року

ДЕ: Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Херсонська, Київська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Чернігівська, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Черкаська області.

Грантова програма покликана допомогти волонтерським ініціативам переселенців в самостійному вирішенні їх проблем, захисту їх прав і свобод.

Для участі у грантовій програмі необхідно заповнити заявку та надіслати її на e-mail: community@krymsos.com. Заявки приймаються щомісяця з 1 до 15 числа до 15 грудня 2017 року.

Для довідок пишіть на e-mail:community@krymsos.com або телефонуйте: (095) 031-53-97, (063) 073-16-19, (096) 684-88-47 (понеділок – п'ятниця 10:00 до 19:00).

 

Мікрогрантів для організації національних обмінів

КОЛИ: заявки приймаються до 1 травня 2018 року

ДЕ: Україна

Ви можете організувати обміни між представниками різних регіонів країни і спільно обговорити стратегію розвитку, обмінятися досвідом,  переживаннями, поглядами та ін. Максимальна сума одного гранту для громадської організації 8323 грн. Максимальний обсяг гранту для фізичної особи становить 6964 грн. Протягом двох років проект передбачає фінансову підтримку 500 обмінів. Детальніше про умови та критерії - в описі програми.

 

Освітні та професійні можливості  

 

 

 

 

Ярмарок "Великі справи малих підприємців"

КОЛИ: 24 червня, 11:00 - 18:00

ДЕ: Київ, Софіївська Площа

Міжнародна організація з міграції (МОМ) запрошує киян та гостей столиці на BizFair – ярмарок та форум малих підприємств.

 

Тренінг «Граблі в трансформаційних процесах»

КОЛИ: 6 липня, 18:30 - 20:30

ДЕ: Київ, вул. Миколи Пимоненка, 6, America House Kyiv

Організатори розповідатимуть про перешкоди та побічні ефекти, що чекають на шляху до змін в стратегії організації та житті. Захід безкоштовний, але потрібно попередньо зареєструватися.

 

Відбір на осінні візити Study Tours to Poland

КОЛИ:  до 11 липня 2017 року потрібно заповнити онлайн заявку, додавши до неї всі необхідні документи

ДЕ: Польща

Восени відбудуться 12-денні студентські навчальні візити до Польщі «Study Tours to Poland». Мета програми – надихнути молодь (зокрема, з України) бути свідомими громадянами з активною життєвою позицією. Організатори забезпечують проживання, харчування, часткову компенсацію вартості проїзду. Перелік документів та умови участі дивіться тут.

 

Швейцарська акселераційна програма для бізнесу від Impact Hub Geneva та UNDP

КОЛИ: дедлайн подачі заявок продовжений до 18 червня

ДЕ: Швейцарія

Accelerate2030 - це 9 місячна програма від Impact Hub Geneva та ПРООН, мета якої міжнародне масштабування впливу від бізнесу, який ставить перед собою одну чи декілька задач сталого розвитку ООН. У програмі бере участь 17 країн з 4 континентів. В кінці червня буде проведений національний пітчинг, де буде обрано 3 представники від України.

 

ФРІ-Табір для молоді

КОЛИ ТА ДЕ: червень-серпень, точні дати та місце проведення дивіться в анкеті.

ФРІ-табори – це кілька днів на свіжому повітрі в оточенні найактивнішої молоді країни. В програмі тренінги, ділові ігри та інші активності. Організаційний внесок  300 грн за 5 днів табору (харчування).

  

Школа-тренінг для активної молоді

КОЛИ: дедлайн подачі заявок на семінари  у Запоріжжі та Дніпрі - 20 серпня  

ДЕ: східні регіони України

Метою семінарів є підвищення кваліфікації громадсько або політично активної молоді у східних регіонах України. Семінари мають допомогти молодим людям самостійно та ефективно організовувати свою роботу, щоб мати змогу брати участь у політичному та громадському процесі прийняття рішень та представляти інтереси молодого покоління. Учасники мають поширювати отримані знання після участі в семінарі та створити мережу контактів один з одним.

 

Набір на навчальний курс «Школа адвокасі та лобіювання»

КОЛИ: заявки приймають до 15 червня

ДЕ: Київ  

Слухачі школи матимуть можливість не лише прослухати лекції, але й взяти участь у практичному закріпленні, набутих в процесі навчання знань. Всі заняття відбуваються в Києві.

Відбір слухачів за конкурсом та після співбесіди. Резюме кандидатів приймають за адресою politsystems@gmail.com до 15 червня. 

 

Проект підтримки працевлаштування/самозайнятості ВПО та місцевих мешканців

КОЛИ: 2017 рік 
ДЕ: звертатися до громадської організації зі списку

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проект підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.

    

Безкоштовний онлайн-курс «Візуалізація даних»

КОЛИ: постійно діючий  
ДЕ: платформа Prometheus

Основні теми курсу: візуалізація та її типи, стандартні елементи візуалізації даних, візуальний аналіз даних, робота з кольором, картами тощо.

 

Проект допомоги в пошуку роботи та перекваліфікації

КОЛИ: Проект «Центр професійного розвитку» (червень 2016 року – липень 2017 р.)  
ДЕ: Київ

У жовтні 2016 року у Києві відкрито Центр професійного розвитку, де внутрішньо переміщені особи із зони АТО; люди з інвалідністю; вразливі члени єврейської громади; ветерани АТО можуть отримати допомогу у перекваліфікації та працевлаштуванні. Для цього партнери проекту розробили спеціальні програми та зібрали команду, яка складається з кваліфікованих рекрутерів, коучів, психологів, професійних кар’єрних консультантів. Щоб отримати допомогу, потрібно подзвонити на номер  (066) 500-10-22 та записатися на зустріч  з консультантами. Центр працює з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

  

Молодіжні соціальні проекти Lviv Young Project

КОЛИ: 6 місяців  
ДЕ: Львів

Lviv Young Project – це можливість набути перший професійний досвід для студента, самостійно вибравши тему. Команди формуються через онлайн анкету з різних ВНЗ та різних молодіжних середовищ. Учасник вибирає тему, спільно з командою та з відповідальною особою від ЛМР розробляє та затверджує план впровадження, проходить навчання та наприкінці презентує результати перед іншими учасниками та експертами міста з різних питань.

 

Клуб ораторської майстерності «КОМА»

КОЛИ: постійно діючий клуб  
ДЕ: Київ, пл. Спортивна 1А, ТРЦ "Гуллівер", 4 поверх, книгарня "БУКВА"

Клуб ораторської майстерності (КОМА) – перший україномовний клуб у мережі Тостмастерс, заснований у 2012 році. У нас панує доброзичлива атмосфера, у якій кожен може проявити свій талант промовця та організатора. Засідання проходять у колі з 20-30 людей, де кожен із членів клубу ретельно готується до своєї ролі: промовець, голова засідання, знавець мови, майстер експромт-сесії тощо. Кожен обирає собі зручний темп для навчання, керуючись порадами з підручників та зворотнім зв'язком досвідчених ораторів.

   

Вивчення іноземних мов

Курси польської мови

КОЛИ: постійно  
ДЕ: online

Платформа www.polskijazyk.pl — це комплексний і безкоштовний інструмент для вивчення польської мови, який створений для студентів з України.

 

Розмовний клуб німецької мови

КОЛИ: кожний вівторок о 19:00  
ДЕ: Київ, Простір Циферблат, вул. Володимирська 49-А

Кількість місць обмежена. Реєстрація тут. Вхід за умовами простору: перша година - 42грн., Кожна наступна - 30грн. Телефон для загальних питань і бронювання місць: +38 063 745 44 34.

 

Розмовний клуб англійської мови в Ukrainian Education Center

Індивідуальні заняття для практики розмовної англійської з носієм мови. Охочим потрібно заповнити форму за посиланням.

 

Обміни 

Програма національних обмінів «Містки громадської активності»

КОЛИ: прийом заявок до 1 травня 2018 р. або до вичерпання грантового фонду Програми

ДЕ: Україна

Програма національних обмінів фінансує візити, що розвивають співпрацю між активними громадянами по всій країні. З початку дії Програми учасники реалізували більше 80-ти проектів-візитів та продовжують свою співпрацю з іншими учасниками. Особливістю Програми також є те, що отримати міні-грант можуть як громадські організації, так і фізичні особи. Участь в проекті можуть взяти громадські активісти, журналісти, соціальні підприємці, культурні діячі та інші активні громадяни. 

 

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів