Освітні та культурні заходи

Березень 03, 2017 11:55 0 7384
Ми зробили для вас підбірку цікавих можливостей для розвитку та відпочинку на період з 21 квітня. Афіша регулярно оновлюється по п'ятницях.
По темі

Культурні події

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (#KISFF)

КОЛИ: 19–23 квітня

ДЕ: Київ, вул. Городецького, 5, Кінотеатр «Україна»

Протягом 5 днів фестиваль представить актуальний короткий метр та класичні стрічки, познайомить глядачів з їхніми авторами та представниками світової кіноіндустрії. Квитки – 40–50; абонементи – 200–400 грн. Детальна програма на сайті.

 

Ніч в бібліотеці Максимовича

КОЛИ: 22 квітня, 21:00 - 6:00

ДЕ: Київ, вул. Володимирська, 58, Наукова бібліотека ім. М. Максимовича КНУ Тараса Шевченка

Організатори обіцяють різноманітну розважальну програму під аккомпонимент фолк-гурту «Green Blaze». Вхід вільний.

 

MAGIC Пікнік

КОЛИ: 23 квітня, 10:30 - 18:00

ДЕ: Київ, вулиця Генерала Жмаченка, 26, парк «Перемога»

Організатори запрошують разом організувати пікнік на природі та зробити цей день «MAGIC MOMENTS». Вхід вільний.

 

Сьомий фестиваль вуличних музикантів «Street Music Fest»

КОЛИ: 23 квітня, 14:00-20:00

ДЕ: Київ, Паркова дорога, Арка Дружби народів

Громадська організація «Скарбниця проектів» запрошує послухати виступи талановитої української молоді. Стати учасником можуть усі охочі.

 

Гранти 

Гранти до 25 000 грн для  розвитку місцевих громад

КОЛИ: протягом 2017 року

ДЕ: Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Херсонська, Київська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Чернігівська, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Черкаська області.

Грантова програма покликана допомогти волонтерським ініціативам переселенців в самостійному вирішенні їх проблем, захисту їх прав і свобод.

Для участі у грантовій програмі необхідно заповнити заявку та надіслати її на e-mail: community@krymsos.com. Заявки приймаються щомісяця з 1 до 15 числа до 15 грудня 2017 року.

Для довідок пишіть на e-mail:community@krymsos.com або телефонуйте: (095) 031-53-97, (063) 073-16-19, (096) 684-88-47 (понеділок – п'ятниця 10:00 до 19:00).

  

Мікрогранти для організації національних обмінів

КОЛИ:  прийом заявок до 1 травня 2018 року 
ДЕ: Україна 

Ви можете організувати обміни між представниками різних регіонів країни та спільно обговорити стратегію розвитку країни, обмінятись досвідом, відчуттями, переживаннями, поглядами, та ін. Максимальна сума одного гранту для громадської організації 8323 грн. Максимальний обсяг гранту для фізичної особи складає 6964 грн. Протягом двох років проект передбачає фінансову підтримку 500 обмінів. Детальніше про умови та критерії - в описі програми.

 

Освітні та професійні можливості    

Фестиваль подорожей «З Рюкзаком»

КОЛИ: 22 квітня, початок об 11:00 

ДЕ: Київ, проспект Академіка Глушкова, 1, ВДНГ

Організатори обіцяють історії та лайфхаки від понад 20 досвідчених мандрівників, презентації програм навчання, стажування, волонтерства та працевлаштування за кордоном та багато іншого. Вхід: 60 грн.

 

Тренінг  «Сталий стратегічний розвиток НДО та громад»

КОЛИ: 28 квітня, 14:00 - 20:00

ДЕ: Київ, вул. Миколи Пимоненка, 6, America House Kyiv

Організатори запрошують представників громадського сектору та усіх, кого цікавлять теми стратегії, сталого розвитку та файндрайзингу. Вхід за попередньою реєстрацією.

 

Конкурс соціальної реклами «Людина – людині»

КОЛИ: до 25 травня

ДЕ: Україна

Molodiya Festival оголосив конкурс соціальної реклами з призовим фондом 100 000 грн. Переможці, які посіли 1 місце отримають 50 000 грн,  2 місце – 30 000 грн, 3 місце – 20 000 грн. Вимоги до роликів дивіться тут.

 

Міжнародний форум «Україна: як просуватися до миру під час війни?»

КОЛИ: 26 квітня, 10:00-16:00

ДЕ: Київ, вул. Пирогова, 6-А, медіа-центр «GDIP»

Метою форуму є пошук шляхів підтримки сталого розвитку громадянського суспільства в Україні. Українські та іноземні експерти аналізуватимуть, які суспільно-політичні процеси та форми налагодження порозуміння є найбільш ефективними для цього часу у розбудові Української держави.

Участь безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.  

 

Проект підтримки працевлаштування/самозайнятості ВПО та місцевих мешканців

КОЛИ: 2017 рік 
ДЕ: звертатися до громадської організації зі списку

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проект підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.

    

Безкоштовний онлайн-курс «Візуалізація даних»

КОЛИ: постійно діючий  
ДЕ: платформа Prometheus

Основні теми курсу: візуалізація та її типи, стандартні елементи візуалізації даних, візуальний аналіз даних, робота з кольором, картами тощо.

 

Проект допомоги в пошуку роботи та перекваліфікації

КОЛИ: Проект «Центр професійного розвитку» (червень 2016 року – липень 2017 р.)  
ДЕ: Київ

У жовтні 2016 року у Києві відкрито Центр професійного розвитку, де внутрішньо переміщені особи із зони АТО; люди з інвалідністю; вразливі члени єврейської громади; ветерани АТО можуть отримати допомогу у перекваліфікації та працевлаштуванні. Для цього партнери проекту розробили спеціальні програми та зібрали команду, яка складається з кваліфікованих рекрутерів, коучів, психологів, професійних кар’єрних консультантів. Щоб отримати допомогу, потрібно подзвонити на номер  (066) 500-10-22 та записатися на зустріч  з консультантами. Центр працює з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

  

Молодіжні соціальні проекти Lviv Young Project

КОЛИ: 6 місяців  
ДЕ: Львів

Lviv Young Project – це можливість набути перший професійний досвід для студента, самостійно вибравши тему. Команди формуються через онлайн анкету з різних ВНЗ та різних молодіжних середовищ. Учасник вибирає тему, спільно з командою та з відповідальною особою від ЛМР розробляє та затверджує план впровадження, проходить навчання та наприкінці презентує результати перед іншими учасниками та експертами міста з різних питань.

 

Клуб ораторської майстерності «КОМА»

КОЛИ: постійно діючий клуб  
ДЕ: Київ, пл. Спортивна 1А, ТРЦ "Гуллівер", 4 поверх, книгарня "БУКВА"

Клуб ораторської майстерності (КОМА) – перший україномовний клуб у мережі Тостмастерс, заснований у 2012 році. У нас панує доброзичлива атмосфера, у якій кожен може проявити свій талант промовця та організатора. Засідання проходять у колі з 20-30 людей, де кожен із членів клубу ретельно готується до своєї ролі: промовець, голова засідання, знавець мови, майстер експромт-сесії тощо. Кожен обирає собі зручний темп для навчання, керуючись порадами з підручників та зворотнім зв'язком досвідчених ораторів.

   

Вивчення іноземних мов

Курси польської мови

КОЛИ: постійно  
ДЕ: online

Платформа www.polskijazyk.pl — це комплексний і безкоштовний інструмент для вивчення польської мови, який створений для студентів з України.

 

Розмовний клуб німецької мови

КОЛИ: кожний вівторок о 19:00  
ДЕ: Київ, Простір Циферблат, вул. Володимирська 49-А

Кількість місць обмежена. Реєстрація тут. Вхід за умовами простору: перша година - 42грн., Кожна наступна - 30грн. Телефон для загальних питань і бронювання місць: +38 063 745 44 34.

 

Розмовний клуб англійської мови

КОЛИ: реєстрація в групу щоп'ятниці 

ДЕ: м. Київ, офіс КримSOS, вул. Німецька, 3

Заняття організовує КримSOS разом із сім'єю зі Штатів: Мелані, Майком і Ноель.

 

Розмовний клуб англійської мови в Ukrainian Education Center

Індивідуальні заняття для практики розмовної англійської з носієм мови. Охочим потрібно заповнити форму за посиланням.

 

Обміни 

Програма національних обмінів «Містки громадської активності»

КОЛИ: прийом заявок до 1 травня 2018 р. або до вичерпання грантового фонду Програми

ДЕ: Україна

Програма національних обмінів фінансує візити, що розвивають співпрацю між активними громадянами по всій країні. З початку дії Програми учасники реалізували більше 80-ти проектів-візитів та продовжують свою співпрацю з іншими учасниками. Особливістю Програми також є те, що отримати міні-грант можуть як громадські організації, так і фізичні особи. Участь в проекті можуть взяти громадські активісти, журналісти, соціальні підприємці, культурні діячі та інші активні громадяни. 

 

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів