Освітні та культурні заходи

Березень 03, 2017 11:55 0 7001
Ми зробили для вас підбірку цікавих можливостей для розвитку та відпочинку на період з 24 березня. Афіша регулярно оновлюється по п'ятницях.
По темі

Культурні події

Фотовиставка «CANactions Місто. Цінності»

КОЛИ: 25 березня
ДЕ: Київ, Американський дім, вул. Пимоненка 6

Фотовиставка «CANactions Місто. Цінності» відображає місто та демонструє його головні цінності, серед яких приорітетними є люди. Вона дасть змогу кожному знайти це своє особисте в загальному та відшукати власні цінності в розрізі міста. 

 

Виставка «Олександр Гнилицький. Реальність ілюзії»

КОЛИ: до 26 березня
ДЕ: Київ, Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 10-12

У виставці будуть представлені зразки живопису, скульптури, графіки і медіа руки одного з найяскравіших представників «нової хвилі». 

Гнилицький був найменш передбачуваним художником в українському арт-процесі – мінливий, ірраціональний спосіб існування спровокував невизначеність, розмитість характеристик. Звідси стратегія його шляху – постійно мімікрувати, вислизати, перевтілюватись. Вартість – 60 грн.

 

Музей новин

КОЛИ: експозиція працює до 26 березня 
ДЕ: Київ, Мистецький Арсенал, вул. Лаврська 10-12

Експозиція музею налічуватиме 10 залів з інтерактивними зонами, кожна з яких присвячена певній темі. Окрема частина експозиції зосереджена навколо ста головних новин незалежної України.

 

Гранти 

Гранти для внутрішньо переміщених жінок у Львові та Дніпрі

КОЛИ: заявки приймаються до 20 квітня включно
ДЕ: Дніпро, Львів

Ви є новим членом Львівської чи Дніпропетровської громади й хочете започаткувати підприємницьку діяльність? Тоді Ви можете взяти участь у конкурсі бізнес-планів на започаткування підприємницької діяльності чи малого бізнесу в рамках реалізації проекту «Інноваційна програма з розвитку підприємництва внутрішньо переміщених жінок у сільській місцевості». Проект фінансується Міністерством закордонних справ Литовської Республіки. 

 

Конкурс міні-грантів «Розвиток волонтерства в громадах»

КОЛИ: дедлайн подачі заявки до 31 березня 
ДЕ: Львів

Львівська освітня фундація (далі – ЛОФ) оголошує конкурс міні-грантів “Розвиток волонтерства в громадах”. Метою конкурсу є підтримка активної молоді, що хоче здійснювати соціальний супровід дітей-сиріт, напівсиріт, дітей у складних життєвих обставинах. 

 

ІІІ стипендіальна програма для переселенців

КОЛИ: подача документів до 31 березня 2017 року 
ДЕ: селище Альпбах, Австрія

Це щорічна стипендіальна програма, яка проводиться з метою надання унікальної можливості для молоді взяти участь у найстарішому європейському форумі – Європейському Форумі Альпбах. Європейський Форум Альпбаха складається із семінарського тижня та серії симпозіумів, учасниками яких є викладачі одних із найкращих європейських, британських та американських університетів, Нобелівські лауреати, представники вищих інституцій ЄС, політики, журналісти і представники бізнесу.

  

Мікрогранти для організації національних обмінів

КОЛИ:  прийом заявок до 1 травня 2018 року 
ДЕ: Україна 

Ви можете організувати обміни між представниками різних регіонів країни та спільно обговорити стратегію розвитку країни, обмінятись досвідом, відчуттями, переживаннями, поглядами, та ін. Максимальна сума одного гранту для громадської організації 8323 грн. Максимальний обсяг гранту для фізичної особи складає 6964 грн. Протягом двох років проект передбачає фінансову підтримку 500 обмінів. Детальніше про умови та критерії - в описі програми.

 

Освітні та професійні можливості  

 

План дій для успіху вашої кар’єри: менторство та спонсорство

КОЛИ: 31 березня
ДЕ: Київ, Американський дім, вул. Пимоненка 6

На цьому тренінгу Крістін Хафферт, експертка з питань лідерства жінок, розповість про ключові відмінності між менторами та спонсорами, важливість кожного з них, а також про те, як знайти необхідних спонсорів та менторів або ж стати ними. Ви вийдете з тренінгу із готовим планом дій, який дозволить побудувати мережу зв’язків та збільшити до максимуму ваш набутий і майбутній успіх.
Цей захід буде особливо цікавим для жінок, які працюють в політиці, бізнесі та неприбутковому секторі.

 

Освітня виставка-фестиваль «Usmart»

КОЛИ: 25 березня
ДЕ: Київ, Національний центр «Український дім», вул. Хрещатик, 2

Виставка стане можливістю ознайомитися з усім спектром освітніх пропозицій, а також підібрати найбільш вигідні освітні програми для себе і своєї сім'ї.

   

Проект підтримки працевлаштування/самозайнятості ВПО та місцевих мешканців

КОЛИ: 2017 рік 
ДЕ: звертатися до громадської організації зі списку

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проект підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.

 

Програма розвитку місцевих громад

КОЛИ: протягом 2017 року

ДЕ: Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Херсонська, Київська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Чернігівська, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Черкаська області.

Звертайтеся до нас, якщо Ви вже зібрали довкола себе групу активістів і маєте ідею для розвитку вашої громади АБО просто маєте бажання творити зміни в своєму місті, але не знаєте, як саме і де знайти однодумців.

Напишіть нам на communinty@krymsos.com або зателефонуйте (095) 031-53-97, (063) 073-16-19, (096) 684-88-47. Коротко опишіть свою ідею чи напрямок роботи, в якому ви хочете рухатися, і очікуйте від нас зворотнього зв'язку.

  

Жіночий клуб «Між нами дівчатами»

КОЛИ: в суботу чи неділю, 12:00-16:00  
ДЕ: Київ, вул. Німецька, 3 (стара назва – Тельмана)

Зустрічі відкриті для всіх дівчат, незважаючи на вік чи прописку в паспорті. Знайомтесь з графіком клубу та приходьте для неформального спілкування, творчості й розвитку. Участь безкоштовна.

    

Безкоштовний онлайн-курс «Візуалізація даних»

КОЛИ: постійно діючий  
ДЕ: платформа Prometheus

Основні теми курсу: візуалізація та її типи, стандартні елементи візуалізації даних, візуальний аналіз даних, робота з кольором, картами тощо.

  

Проект допомоги в пошуку роботи та перекваліфікації

КОЛИ: Проект «Центр професійного розвитку» (червень 2016 року – липень 2017 р.)  
ДЕ: Київ

У жовтні 2016 року у Києві відкрито Центр професійного розвитку, де внутрішньо переміщені особи із зони АТО; люди з інвалідністю; вразливі члени єврейської громади; ветерани АТО можуть отримати допомогу у перекваліфікації та працевлаштуванні. Для цього партнери проекту розробили спеціальні програми та зібрали команду, яка складається з кваліфікованих рекрутерів, коучів, психологів, професійних кар’єрних консультантів. Щоб отримати допомогу, потрібно подзвонити на номер  (066) 500-10-22 та записатися на зустріч  з консультантами. Центр працює з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

  

Молодіжні соціальні проекти Lviv Young Project

КОЛИ: 6 місяців  
ДЕ: Львів

Lviv Young Project – це можливість набути перший професійний досвід для студента, самостійно вибравши тему. Команди формуються через онлайн анкету з різних ВНЗ та різних молодіжних середовищ. Учасник вибирає тему, спільно з командою та з відповідальною особою від ЛМР розробляє та затверджує план впровадження, проходить навчання та наприкінці презентує результати перед іншими учасниками та експертами міста з різних питань.

 

Клуб ораторської майстерності «КОМА»

КОЛИ: постійно діючий клуб  
ДЕ: Київ, пл. Спортивна 1А, ТРЦ "Гуллівер", 4 поверх, книгарня "БУКВА"

Клуб ораторської майстерності (КОМА) – перший україномовний клуб у мережі Тостмастерс, заснований у 2012 році. У нас панує доброзичлива атмосфера, у якій кожен може проявити свій талант промовця та організатора. Засідання проходять у колі з 20-30 людей, де кожен із членів клубу ретельно готується до своєї ролі: промовець, голова засідання, знавець мови, майстер експромт-сесії тощо. Кожен обирає собі зручний темп для навчання, керуючись порадами з підручників та зворотнім зв'язком досвідчених ораторів.

   

Вивчення іноземних мов

Курси польської мови

КОЛИ: постійно  
ДЕ: online

Платформа www.polskijazyk.pl — це комплексний і безкоштовний інструмент для вивчення польської мови, який створений для студентів з України.

 

Розмовний клуб німецької мови

КОЛИ: кожний вівторок о 19:00  
ДЕ: Київ, Простір Циферблат, вул. Володимирська 49-А

Кількість місць обмежена. Реєстрація тут. Вхід за умовами простору: перша година - 42грн., Кожна наступна - 30грн. Телефон для загальних питань і бронювання місць: +38 063 745 44 34.

 

Розмовний клуб англійської мови

КОЛИ: реєстрація в групу щоп'ятниці 

ДЕ: м. Київ, офіс КримSOS, вул. Німецька, 3

Заняття організовує КримSOS разом із сім'єю зі Штатів: Мелані, Майком і Ноель.

 

Розмовний клуб англійської мови в Ukrainian Education Center

Індивідуальні заняття для практики розмовної англійської з носієм мови. Охочим потрібно заповнити форму за посиланням.

 

Обміни 

Програма національних обмінів «Містки громадської активності»

КОЛИ: прийом заявок до 1 травня 2018 р. або до вичерпання грантового фонду Програми

ДЕ: Україна

Програма національних обмінів фінансує візити, що розвивають співпрацю між активними громадянами по всій країні. З початку дії Програми учасники реалізували більше 80-ти проектів-візитів та продовжують свою співпрацю з іншими учасниками. Особливістю Програми також є те, що отримати міні-грант можуть як громадські організації, так і фізичні особи. Участь в проекті можуть взяти громадські активісти, журналісти, соціальні підприємці, культурні діячі та інші активні громадяни. 

 

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів