Молодь запрошують до лідерської програми

Липень 17, 2017 10:32 0 848
Українська Академія Лідерства (УАЛ) запрошує випускників шкіл на навчання у 10-місячному курсі, що поєднує фізичний, емоційний та інтелектуальний розвиток.

УАЛ — це програма особистісного та суспільного розвитку. Складовими програми є постійний саморозвиток, робота в команді, поглиблене навчання, волонтерство, дослідження України та світу. Також, програму Академії буде доповнено курсом з основ підприємництва.

Під час навчання студенти проживають на базі одного з п'яти осередків Української Академії Лідерства — у Харкові, Полтаві, Львові, Миколаєві або Києві. Вони навчаються з провідними викладачами та постійно працюють із менторами,  які підтримують студентів у їх розвитку. Один день на тиждень студенти присвячують волонтерській діяльності та втіленню проектів відповідно до інтересів. Разом здійснюють навчальні експедиції по Україні та закордон.

Навчання в Академії безкоштовне, існує лише вступний внесок у розмірі 2 000грн. Решту витрат для студентів покриває інвестиційний фонд Western NIS Enterprise Fund, що створений урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Студентами Академії можуть стати 16-18-ти річні випускники шкіл, коледжів, які прагнуть розкрити власний потенціал, розвиватись та змінювати на краще Україну та навколішній світ. Щоб стати студентом Академії, необхідно взяти участь у відбірковому етапі, заповнивши онлайн-анкету  до 20 липня.

 

Звертайтесь за більш детальною інформацією: 
сайт www.ual.org.ua,
e-mail: [email protected]
тел: +38 067 446 31 01 або facebook.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів