Хто і як робить Україну кращою: Фенікс-Коломия

Серпень 09, 2017 17:20 0 838
Восени 2014 року переселенці в Коломиї створили громадське об'єднання з символічною назвою «Фенікс», та додали назву нової домівки – «Коломия». Об’єднання «Фенікс-Коломия» ввійшло до складу Івано-Франківської обласної громадської організації «Українці Донбасу і Криму».
По темі

Інтегруватись у коломийську громаду допомогли спільні з мешканцями заходи. Це були благодійні акції на підтримку учасників АТО, плетіння  маскувальних сіток  для військових, фестивалі, концерти художньої самодіяльності, міські суботники.  

Окремим проектом громадської організації  є  фотовиставка «Коломия очима переселенців», що  була презентована в Коломиї та в Івано-Франківську. 

«Через фотографію ми показали місце, де знайшли не просто притулок, а відчули людське тепло, підтримку та розуміння біди, в яку потрапили», – розповідає Ольга Золотарьова, керівник організації «Фенікс-Коломия» та переселенка.

Нещодавно організували презентацію книг «По живому» (Маріуполь)  і «Обличчя війни без гриму» (Коломия) за участю письменників з Донбасу, учасників АТО з Коломиї.

У планах організації – проекти спільно з переселенцями у Маріуполі Донецької області: серія публікацій в епістолярному жанрі «Я вам  пишу….»,  організація  виставки народного мистецтва з  Коломийщини  в донецькому регіоні. Також активісти хочуть побудувати дитячий майданчик у дворі  будинку, де орендують житло переселенці.

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів