"Ідеї для суспільства" - спільна основа для кожного

Вересень 11, 2017 12:44 0 525
10 вересня об 11:00 на базі платформи Ізоляція відбувся перший фестиваль соціально корисних ідей "Ідеї для суспільства".

В цю неділю в приміщенні IZONE представники громадських організацій та активні громадяни завітали до фестивалю суспільно корисних ідей. Учасники фестивалю мали згоду дізнатися на прикладах успішних проектів, як і вже змінюють наше життя на краще, як правильно побудувати стратегію втілення своєї ідеї.

Як змусити людей почати говорити про проблему використання тварин у цирку? Які інструменти можуть допомогти в поширенні та актуалізації цієї теми? Про це та інше розповів засновник зоозахисної ініціативи UAnimals , партнер Gres Todorchuk PR Олександр Тодорчук.

Популяризація внутрішнього туризму та привернення уваги до історичної та культурної спадщини нашої країни – ціль, яку поставила для себе співзасновниця туристичного проекту UA-Travels фотограф та веб-дизайнерка Тетяна Кабакова. Тетяна розповіла слухачам про актуалізації подорожей Україною.

Чому двері реанімації повинні бути відкритими для родичів пацієнта та як активістам можна налагодити співпрацю з представниками влади? Досвідом громадської ініціативи «Бути поруч» розповіла її співзасновниця Анна Карашівська. «Бути поруч» - це батьки, які об’єдналися в громадську організацію, щоб відкрити двері дитячих реанімацій в Україні і нарешті зробити їх дружніми до дітей.

Як створити із звалища сквер, який може стати майданчиком, де люди об'єднуються, шукають спільні рішення і працюють разом? Координаторка проекту ГО «Місто Сад», громадська активістка та ландшафтна дизайнерка Катя Палюра розповіла, як «Місто Сад» формує в Україні громадянське суспільство.

Найля Ібрагімова, координатор фесту в м.Золоте, волонтер АКЦентру та ГО «Восток-СОС» - розповіла про те, як прифронтовій фестиваль розбудив депресивне вугільне місто Золоте, оживив занедбаний химерний парк та надихнув місцевих активістів на системну роботу з дітьми.

Один з найуспішніших прикладів «доброго» бізнесу в Україні – магазин «Ласка»: як спонукати людей інвестувати у благодійність? Анна Грищенко, засновниця та координаторка благодійного магазину «Ласка», розповіла про те, як збиралися кошти та заручалися партнерською підтримкою для проекту.

Після насичених лекторіїв учасники фестивалю змогли поділитися власними ідеями завдяки формату «відкритого мікрофону». Також маленьким гостям заходу було запропоновано взяти участь у різних майстер-класах. Діти навчилися виготовляти фотобутафорію, штучні квіти, дізналися про робототехніку, чистопис та 3Д моделювання.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів