Де всі викрадені і зниклі? – активісти запитають РФ 25 серпня в Києві

Серпень 22, 2016 18:53 0 1196
25 серпня об 11:00 всі охочі вдруге зберуться під Посольством Російської Федерації. Ті, кого хвилюють долі активістів, громадських діячів і мирних громадян, викрадених в Криму за 2,5 року анексії, поставлять незмінні питання: "Де Ервін Ібрагімов?", "Де всі викрадені і зниклі?".

За різними даними на території окупованого Криму пропало безвісти від 13 до 20 осіб, як мінімум 6 чоловік були знайдені вбитими. У зв'язку з цим КримSOS ініціював проведення 25 числа кожного місяця акцій під Російським посольством. Ці акції символ незгоди з репресивними діями РФ стосовно кримчан і нагадування про вимогу встановити місцезнаходження зниклих без вести, а також провести ефективне розслідування всіх випадків насильницьких зникнень і вбивств за останні два роки.

Ми закликаємо всіх небайдужих знову приєднається до нас 25 серпня о 11:00 під Посольством РФ (пр-т Повітрофлотський, 27).

Нагадаємо, що раніше 27 липня команда КримSOS та інші активісти, кому небайдуже те, що відбувається на півострові, вийшли під огороджену колючим дротом будівлю Посольства РФ. Учасники акції закликали громадськість не дозволити забути про факти насильницького зникнення людей на території окупованого Криму, а владу РФ негайно вжити заходів щодо якнайшвидшого знаходження Ервіна Ібрагімова та інших викрадених.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів