Добрий музично-літературний вечір з Братами Капрановими

Жовтень 26, 2016 16:35 0 1155
З Братами Капрановими завжди тепло, щиро та з гумором, незалежно від пори року, місця, погоди чи вашого настрою. Не вірите? Тоді приходьте на їхній «Добрий музично-літературний вечір» 10 листопада в Києві, і митці доведуть вам це власноруч.
По темі

На вечорі в затишній залі Будинку вільних людей ви почуєте трошки віршів, трошки музики, трошки прози з нової книжки «Забудь річки», а також фірмовий гумор від Братів Капранових. Кожен гість зможе забрати із собою додому гарний настрій, а також невеличкий сюрприз від організаторів.

Щоб потрапити на музично-літературний вечір, потрібно обов’язково зареєструватись за посиланням. Долучайтесь також до заходу в Facebook.  
Вхідний квиток – ваш добровільний благодійний внесок від 100 грн (внески збиратиме на місці наша Добра Банка).

<img class=

Нагадуємо, що серія добрих заходів покликана зібрати кошти на допомогу Хоспісу для літніх людей в м. Бровари під Києвом. Волонтери хоспісу опікуються більше ніж 20-ма самотніми бабусями та дідусями. У рамках кампаніїї на Спільнокошті вже було зібрано 100 тис. грн на автобус для хоспісу. Тепер триває збір 21 тис. грн на покриття  щоденних витрат (ліки, харчування, оренда та комунальні послуги).

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів