Динамічний вихідний: як підлітки вчились лідерським якостям на майстер-класах у КримСОС

Жовтень 26, 2017 17:01 0 779
22 жовтня КримСОС разом із дитячим інтернет-телебаченням та радіо “ВеселкаTV” організував у Києві  майстер-клас по навчанню лідерським якостям для підлітків. Всього участь у заході прийняли 28 дітей, які навіть у неділю були раді навчитись новому.

“ВеселкаTV” має великий досвід роботи з підлітками для їх розвитку та освіти. Навчання проходило в незвичній формі, без шкільних лекцій. Увесь майстер-клас - це інтерактивна форма сприйняття та засвоєння нового для учасників.

Що таке тайм-мененджмент, для чого потрібно планувати свій час та який результат буде від цього? - про це діти говорили під час однієї з сесій тренінгу, на якому мали можливість самостійно визначити власні пріоритети, а тренер Станіслав Гнутов майстерно допомагав їм у цьому. 

Хто такий лідер та якими якостями він має володіти, щоб повести за собою однодумців або разом вирішити поставлену задачу. Відповіді на ці питання діти шукали разом з професійним психологом Мариною Бриль.

На завершення керівник інтернет-телебачення та радіо “ВеселкаTV” Діна Ібрагімова показала студію, де створюють та знімають  дитячі телепередачі, відкрила  деякі таємниці знімального процесу, познайомила з фешн-блогером - 14 річною дівчинкою, яка на  прикладі свого проекту показала, що все, про що ти мрієш та хочеш зробити - це реально, тільки потрібно почати Діяти.  Це і був головний меседж, який мали усвідомити діти після цього спілкування  - потрібно мріяти та діяти, адже все в наших руках!

Смотрите фото ТУТ

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів