Маленький концерт, що подарував велике щастя

Червень 03, 2016 21:42 0 1803
Активіст Олег Горбачов вивіз з-під обстрілів у зоні АТО 20 людей похилого віку та інвалідів. Сьогодні жителі «Хоспісу для літніх людей» щасливі тому, що живі й мають дах над головою. А другого червня для них влаштували справжнє свято: благодійний концерт «Дарунок досвіду» сповнив серця стареньких вдячністю та надією.
По темі

Зала Броварської школи мистецтв зібрала в своїх стінах десятки літніх людей з Броварів і зони АТО. Підтримати стареньких завітали також дитячі колективи, маленькі  виконавці та зірки вітчизняної естради, а також низка почесних гостей.

Усе заради того, аби привернути увагу до потреб людей літнього віку в цілому і тих, котрі проживають в «Хоспісі для літніх людей» зокрема. Олег Горбачев самотужки вивозить самотніх стареньких з-під обстрілів і переймається тим, аби надати їм достойний притулок і утримання. Проте коштів повсякчас не вистачає. Як Олегу вдається доглядати за старенькими і чим можна йому допомогти, читайте ТУТ.

Захід відбувся за підтримки Агентства ООН у справах біженців, Громадської Ініціативи «КримSOS» та Радників Mіністерства соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб.

Відчути душевну атмосферу концерту можна в фотозвіті нижче.
Фото ©УВКБООН/В.Шелест.

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів