Ви знаходитесь:

Українські правозахисники закликали припинити переслідування адвокатів в Криму

Січень 26, 2017 17:10 0 1088 QirimInfo
Правозахисники закликали уряд України і міжнародні неурядові правозахисні організації відреагувати на незаконне затримання Еміля Курбедінова.

Правозахисні організації висловили обурення незаконними діями представників окупаційної влади Криму та закликали до негайного та безумовного звільнення адвоката Курбедінова. Про це повідомляється на сайті Української Гельсінської спілки з прав людини.

Правозахисники також закликали уряд України, Міжнародні неурядові правозахисні організації; Раду Європи, Організацію з безпеки Ради Європи, ООН відреагувати на незаконне затримання адвоката Еміля Курбединова.

«Ми підкреслюємо, що, переслідуючи і залякуючи Миколу Полозова, Еміля Курбедінова та інших правозахисників та адвокатів в Криму, окупаційна влада не тільки здійснює тиск на адвокатів і перешкоджає їхній діяльності, але й позбавляє жителів Криму і без того малої можливості захищати свої права», – йдеться у повідомленні.

Авторами заяви виступили Українська Гельсінська спілка з прав людини, Центр інформації про права людини, Кримська правозахисна група, Медійна ініціатива за права людини, Крим SOS та інші правозахисні організації. Заяву «КримSOS» у зв'язку з переслідуванням незалежних адвокатів в Криму читайте тут.

Наразі у підконтрольному Кремлю Залізничному суді Сімферополя 26 січня відбувається розгляд справи адвоката Еміля Курбедінова. Раніше співробітники центру з протидії екстремізму затримали Курбедінова. Відомо, що адвоката звинувачують у «поширенні екстремістських матеріалів». Також повідомлялося, що в офісі та будинку адвоката проводився обшук. Текстову трасляцію затримання і суду над Курбедіновим читайте за посиланням.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів