Ви знаходитесь:

У дитячому центрі Elif чергові перевірки

Червень 30, 2017 20:30 0 1452 QirimInfo
Про проведення перевірки директора центру заздалегідь не попередили.

Сьогодні, 30 червня, представники прокуратури Криму провели перевірку в дитячому кримськотатарською центрі Elif в Джанкої. Директор дитячого центру Лютфіє Зудієва в коментарі QirimInfo розповіла, як проходила перевірка.

Перевірку проводили в цілому шість осіб: представники прокуратури, поліції, МНС, Росспоживнагляду та відділу освіти адміністрації міста.

Про проведення перевірки директора центру заздалегідь не попередили. Перевіряючі потребували від співробітників центру надати всю ділову документацію.

«Оскільки мене в той момент не було на місці, співробітники центру відмовилися надавати будь-які документи до мого приїзду», - розповіла Зудієва.

В цілому перевірка тривала півтори години.

«Перевірили абсолютно всю документацію в центрі. Представник МНС пройшовся по центру, інспектував все на предмет відповідності всім вимогам: наявність пожежної сигналізації, вогнегасники і так далі; представник Росспоживнагляду оглянув кухню і туалет», - розповіла директор центру.

Перевіряючих також стурбувала відсутність в центрі списку сайтів, які заборонено відвідувати, відповідно до законодавства РФ.

«Я пояснила, що у нас діти дошкільного віку і інтернетом вони користуватися в принципі не вміють, але мені сказали, що цей список все одно повинен бути», - додала Зудієва.

Також перевіряючих обурило, що кожна їх перевірка активно висвітлювалася в соціальних мережах та ЗМІ.

Нагадаємо, в січні силовики вилучили в дитячому центрі Elif дитячу літературу кримськотатарською та турецькою мовами.

Пізніше, 16 лютого у центр прийшли представники прокуратури з вимогою надати документи в рамках «розгляду звернення громадян». Крім того, директора центру Лютфіє Зудієву кілька викликали в адміністрацію міста і в податкову службу.

Кримськотатарський дитячий центр Elif почав роботу в жовтні 2015 року та зареєстрований за російським законодавством. У ньому виховується близько 20 дітей у віці від 2 до 6 років.

Більш докладно про попередні перевірки прокуратури та про роботу центру можна прочитати тут.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів