Ви знаходитесь:

У адвокатів Захтея немає доступу до всіх матеріалів слідства, - Новиков

Лютий 14, 2017 13:22 0 1509 QirimInfo
Слідство у справі «кримського диверсанта» триватиме ще мінімум півроку.

Адвокат Андрія Захтея, фігуранта «справи ураїнських диверсантів», Ілля Новіков заявив, що у захисту немає доступу до всіх матеріалів слідства.

«Нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація, що «справа кримських диверсантів» скоро надійде в суд. У нас, адвокатів, такої інформації поки немає. І немає доступу до всіх матеріалів слідства», – зазначив він в інтерв'ю РБК-Україна.

Інший адвокат Захтея Ільнур Шарапов в коментарі QirimInfo пояснив, що захист отримає доступ до матеріалів справи по закінченню слідства.

«Відповідно до російського законодавства, ми отримаємо доступ тільки по закінченню слідства. Поки що слідство триває, думаю триватиме воно ще десь півроку. Андрій почуває себе нормально, не сумує. Нещодавно в рамках слідства він пройшов судово-психіатричну експертизу», – розповів Шарапов.

В кінці січня Московський міський суд відхилив апеляцію захисту на продовження арешту Захтея, він залишиться в СІЗО Лефортово до 7 березня.

Андрій Захтей та Євген Панов були затримані в Криму російськими силовиками на початку серпня 2016 року. Російські спецслужби заявляють, що вони належать до «групи диверсантів», яка нібито планувала здійснити теракти на об'єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова. Разом з ними були затримані ще як мінімум вісім осіб. Панов і захтів на даний момент утримуються в СІЗО Лефортово. Під час допитів співробітники ФСБ застосовували до них тортури.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів