Ви знаходитесь:

Лише з аусвайсом окупантів: кримчанину повідомили, що його більше не пустять на півострів по паспорту громадянина України

Квітень 22, 2019 13:44 0 2282 QirimInfo
Співробітники прикордонної служби РФ на КПВВ «Армянськ» повідомив кримчанину, що він більше не зможе потрапити на півострів за внутрішнім паспортом громадянина України с кримською реєстрацію, через відсутність паспорту громадянина РФ.

Прикордонник окупантів заявив, що за наступного перетину кордону кримчанину буде необхідно заповнити міграційну карту, яку видають для заповнення іноземцям для в'їзду на територію РФ.

В коментарі QirimInfo, громадянин України, який захотів лишатися анонімним, заявив, що напередодні, на в'їзді на півострів у співробітників окупаційної прикордонної служби РФ на КПВВ «Армянськ» не було до нього жодних претензій з приводу відсутності паспорту громадянина РФ. За його словами, в окупований Крим він в'їхав за паспортом громадянина України із кримською пропискою.

Він додав, що не робив письмової відмови від громадянства РФ. Водночас, окупаційний паспорт громадянина РФ він не отримував.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів