Ви знаходитесь:

Проросійські мітингувальники зірвали кримськотатарський прапор, –  свідок

Травень 17, 2017 19:21 0 677 QirimInfo
115 судовий день по «справі Чийгоза».

Сьогодні в ході 115 судового засідання по «справі Чийгоза» був допитаний свідок захисту Меннанов Рустем Неджітович. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

Свідок Меннанов розповів, що дізнався про майбутній мітингу 25 лютого від голови регіонального меджлісу.

Вранці 26 лютого свідок прибув до будівлі Верховної Ради АРК. Він зазначив, що крім проукраїнських мітингувальників на мітингу були присутні проросійськи налаштовані люди. Тоді свідок зробив висновок, що можливі провокації.

«Людей у ??будівлі верховної Ради АРК ставало все більше. У якийсь момент співробітники міліції просто взяли і пішли. Після цього «проросійські» мітингувальники стали вести себе агресивно. Вони почали кидати в «проукраїнських» мітингувальників пластикові пляшки. Деякі кидали ці пляшки назад», – розповів свідок.

Меннанов бачив, як Ахтем Чийгоз заспокоював мітингувальників. Також свідок бачив, як проросійські мітингувальники зірвали кримськотатарський прапор, зламали флагшток.

«Після відходу «проросійських» мітингувальників свідок залишався у внутрішньому дворі Верховної Ради АРК. З правого боку біля стіни, там, де раніше знаходилися «проросійські» мітингувальники, свідок виявив кинуті пакети з їжею, кілька порожніх пляшок з під горілки, пачки сигарет. Свідок звернув увагу, що на пляшках з-під горілки були російські акцизні марки, в той час як в Україні навіть зарубіжна алкогольна продукція продавалася виключно з українськими акцизними марками. Свідок зробив висновок, що ця горілка була привезена з Росії», – написав Микола Полозов.

Свідок покинув місце проведення мітингу близько 17:00.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів