Ви знаходитесь:

На адмінкордоні з окупованим Кримом процвітає нелегальний бізнес

Вересень 21, 2017 14:14 0 1330 QirimInfo
Представник президента України Борис Бабін розповів про проблеми, які були виявлені під час робочої поїздки в Геніченський район.

На адмінкордоні з Кримом процвітає нелегальний бізнес. Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на представника президента України в АРК Бориса Бабіна.

Видання повідомляє, що 20-21 вересня в рамках робочої поїздки представника президента України в Геніченський район були виявлені проблеми.

«Є приклад, коли офіційний перевізник, який повинен возити людей з КПВВ до Генічеську, не працює, тому що нелегали йому загрожують – б'ють водіїв. Або – на КПВВ в режимній зоні знаходиться об'єкт приватної власності, і цей об'єкт належить людині, який знаходиться в Криму, щодо якої є кримінальне провадження з боку українських органів. А на території знаходяться приватна охорона», – повідомив Борис Бабін.

Раніше повідомлялося, що у державній прикордонній службі України відзначають, що закриття пункту пропуску «Чаплинка» на адмінкордоні з Кримом суттєво не вплине на обстановку і завантаженість інших пропускних пунктів.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів