Ви знаходитесь:

Курбедінова запросили на церемонію вручення міжнародної премії для правозахисників

Травень 19, 2017 11:50 0 998 QirimInfo
Урочиста церемонія відбудеться 26 травня в Дубліні.

Кримський адвокат Еміль Курбедінов отримав запрошення на церемонію вручення «Премії Front Line Defenders для правозахисників в небезпеці 2017». Про це повідомляє Крим.Реаліі з посиланням на представника організації Front Line Defenders Еріна Кілбрайда.

Раніше QirimInfo повідомляли, що кримський адвокат Еміль Курбедінов став фіналістом щорічної міжнародної премії «Front Line Defenders для правозахисників в небезпеці 2017».

«Еміль Курбедінов є кримськотатарським адвокатом з прав людини. З моменту окупації Криму Російською Федерацією, Еміль захищав переслідувану кримськотатарську меншість, активістів громадянського суспільства та журналістів. Він також забезпечує екстрене реагування та документування порушень прав при рейдах і обшуках будинків активістів», – йдеться на сайті Front Line Defenders.

Щорічна премія Front Line Defenders для правозахисників в небезпеці була заснована в 2005 році, щоб вшанувати працю правозахисників, які, не вдаючись до насильства, відважно вносять видатний внесок в просування і захист прав інших людей, часто з великим ризиком для себе.

Лауреат премії стане відомий в ході урочистої церемонії в мерії Дубліна в п'ятницю, 26 травня.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів