Ви знаходитесь:

Крим в іноземних ЗМІ за тиждень

Березень 20, 2017 11:47 0 444 QirimInfo
Процес будівництва Керченського мосту, позиція Сенату США з приводу санкцій відносно РФ, заява російського глави Криму Аксьонова.

Агентство Reuters пише про заяву російського глави Криму Сергія Аксьонова, що якби Володимир Путін був на чолі СРСР, то розвалу Союзу не сталося б. Також Аксьонов повідомив, що на його думку, Путіну слід залишатися «довічним президентом».

Сергій Аксьонов підкреслив, що Росії необхідне постійне сильне керівництво для успішної боротьби із зовнішніми загрозами.

Коментарі Аксьонова були приурочені до третьої річниці анексії українського півострова.

 

Ізраїльська газета Haaretz висвітлює позицію представників Республіканської і Демократичної партій в Сенаті США з приводу санкцій проти РФ.

Видання повідомляє, що лідери обох партій сходяться на думці, і вважають, що ослаблення санкцій може спонукати Росію до більш агресивних дій щодо України напередодні третьої річниці окупації Криму.

«Ми повинні посилити, а не послабити російські санкції», – переконує сенатор демократ Шеррод Браун.

 

В інтерв'ю латвійському виданню The Baltic Times член Європейського Парламенту Андрій Мамікінс сказав: «Ви можете не любити Росію, але ми повинні продовжувати торгувати з нею».

Латвійський парламентар вважає, що зняття санкцій з Росії – взаємовигідно як для країн ЄС, так і для Росії.

«До введення санкцій зовнішня торгівля між ЄС і Росією досягала 1 млрд. євро в день. Таку ціну ЄС платить за цю санкційну війну. Ясно, що зустрічні санкції введені Путіним і російською стороною, завдають шкоди нашій економіці, а також завдають шкоди загальній атмосфері всередині ЄС. Потрібно розуміти, що ми не можемо жити в постійному стані холодної війни з одним з найбільших сусідів ЄС», – додав політик.

Варто зазначити, що Андрій Мамікінс народився в Санкт-Петербурзі і представляє Соціал-демократичну партію Латвії основними виборцями якої є етнічні росіяни, що проживають в Латвії.

 

Британська The Sunday Times розповідає про процес будівництва Керченського мосту. Видання нагадує, що нацисти і радянська влада зазнали невдачі при спробі будівництва моста через Керченську протоку. Російська влада повідомляють, що вже готово 70 відсотків паль для 12-мильного автомобільного мосту і майже третина для залізниці.

Газета пише, що контракт на 2.6 млрд. англійських фунтів стерлінгів, на будівництво мосту дістався приятелю Путіна Аркадію Ротенбергу.

Однак, критики будівництва мосту не впевнені чи вийде у нової окупаційної влади те, що не вийшло у її попередників, вони стверджують, що міст може бути уразливий для грязьових вулканів на морському дні і землетрусів.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів