Ви знаходитесь:

ГПУ: в окупованому Криму залишилося близько 30 тис. кримінальних справ

Квітень 04, 2016 12:24 0 846 QirimInfo
В Криму залишилось близько 30 тис. кримінальних справ
http://static.ukrinform.com/photos/2016_04/thumb_files/630_360_1459742043-3138.jpg
Українські правоохоронні органи не можуть притягнути до відповідальності навіть тих людей, які на момент агресії були оголошені у внутрішній розшук.

Після окупації Криму Росією залишилося близько 30 тисяч кримінальних справ, до яких немає доступу з материкової частини України. Про це повідомив заступник прокурора АРК при Генпрокуратурі України Петро Коваленко в інтерв'ю виданню «Фокус».

«Навіть тих людей, які на момент анексії були оголошені у внутрішній розшук, ми не можемо притягнути до кримінальної відповідальності, тому що всі матеріали знаходяться там. Але є встановлена законодавством можливість відновити матеріали кримінальних проваджень, за якими судом винесено вирок, і при наявності підстав притягнути винних до відповідальності», – зазначив заступник прокурора АРК.

За інформацією Коваленко, з усіх служб, які раніше працювали на території Криму, на материк перебралися тільки відділення податківців, яке розташоване в Генічеську, і підрозділ Національної поліції в Криму і Севастополі, офіційно зареєстрований в Одесі. Тому є труднощі з отриманням оперативної інформації, комунікацією і координацією їх діяльності.

Він зазначив, що в основному робота прокуратури йде за матеріалами ЗМІ.

«До журналістів інформація зазвичай приходить оперативніше, ніж до правоохоронних органів. Факти порушення конституційних прав громадян ми знаходимо в ЗМІ, перевіряємо, вносимо відомості в ЕРДР (Єдиний реєстр досудових розслідувань) і починаємо розслідування», – розповів Коваленко.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів